Napište námMapa stránek

Úvodní stranaPřekladatelstvíPřeklady

Nabídka překladatelských služeb

Proč si vybrat právě nás?

Překlady děláme především hlavou a srdcem. To znamená, že od nás nemůžete očekávat kalkulace na překlady spočítané "mašinou", ale každá cena za překlad je počítána zvlášť s ohledem na náročnost překládaného textu a na jeho délku (skutečnou délku překladu v rozmezí normostran).

Pokud jste již někdy poptávali překlady u nějaké renomované firmy, možná jste se již setkali s tím, že čím více nahustíte text do co nejméně stránek, tím menší je výsledná cena. Pokud jste se s tímto nikdy nesetkali, tak vězte, že hovoříme z vlastní zkušenosti.
U nás se něčeho takového bát nemusíte. My Váš text rozebereme dle náročnosti a spočítáme normostrany, které pro Vás, jako zákazníka, budeme počítat jako "staré normostrany" čítající 60 znaků na řádek ve 30-ti řádcích, celkem tedy 1800 znaků na stránku. Současně také nepočítáme mezery. To znamená, že výsledná normostrana bude pro Vás čítat ještě více než 1800 znaků.

Nabízené překlady

Nahoru

Pro zachování nejvyšší kvality překladů jsme schopni v *některých případech překlad překontrolovat dodatečně.
* "Co to znamená?" - Tímto se dostáváme k naší hlavní specialitě, kterou Vám jen málo překladatelských agentur nabídne v takové kvalitě, jakou nabízíme my. Jedná se totiž o překlady internetových stránek.

Překlady internetových prezentací

Rádi byste někomu zadali překlad internetových stránek a nemůžete se rozhodnout? Nabízí se možnost, zadat překlad renomované překladatelské agentuře, avšak, pro Vás to znamená buď, strávit mnoho času s přípravou textů pro agenturu, abyste si byli jisti, že bude všechno přeloženo tak jak má (a pokud Vy sami nerozumíte kódu HTML stránek, stává se toto pro Vás nemožným), a nebo zadat veškerý překlad jen tak do agentury a doufat, že vše bude správně a nebo se tím prostě nezabývat a ono to nějak dopadne.

Tak takhle ne!
Zadejte překlad naší firmě a nechte všechno na nás. My, díky dlouhaleté praxi v tvorbě internetových stránek, máme zkušenosti, které zajistí, aby bylo přeloženo upravdu všechno tak jak má a Vy jste se nemuseli o nic starat.

Překlady internetových stránek »

Kontaktní informace

Překladatelství euWeb.cz
Tomáš Březina, DiS.
Sladkovského 1882
530 02 Pardubice
IČO: 735 96 931

Kontaktní osoba
Tomáš Březina, DiS.
tel.: 724 955 281
email: tbrezina@mcaris.net

Nahoru