Napište námMapa stránek

Úvodní stranaPřekladatelstvíPřeklady internetových stránek

Překlady internetových stránek

Vaše firma se dostane do situace, kdy je potřeba zajistit překlady Vašich internetových stránek. Jak na to? - Buď Vy, jako zákazník, připravíte veškeré texty a odesíláte je překladatelské agentuře, a nebo necháte překladatelskou agenturu zpracovat obsah Vašich webových stránek, což se může buď hodně prodražit z důvodu toho, že Vám agentura může navíc ještě napočítat získávání textů pro překlad, a nebo nemusí překládat vše, co je potřeba. Vše, co je potřeba pro internetové vyhledávače, tak aby byly schopny Vaše stránky správně zaindexovat a aby Optimalizace o které je v dnešní době veliký zájem, byly opravdu kvalitní.

V případě, že zadáte překlady webových stránek nám, můžete očekávat následující: buď veškeré texty připravíte Vy a my nemůžeme zaručit, že jste vybrali veškerý vhodný obsah, či necháte přípravu textů pro překlad na nás. V tomto případě my rozebereme veškerý obsah Vašich stránek včetně důležitých prvků pro přístupné a snadno použitelné webové prezentace a také SEO (optimalizace pro vyhledávače).

To znamená, že z HTML kódu stránek vytáhneme klíčová slova, popisky stránek, veškeré titulky k odkazům a alternativní texty k obrázkům. Pouze takto přeložený obsah můžete Vy, jako zákazník, považovat za úplný a jediný správný.

Zde se opět naskýtají dvě možnosti: buď Vám pošleme veškerý získaný obsah pro překlady, po odsouhlasení kalkulace a přeložení textu Vám ho pošleme a vy jej předáte webdesignové firmě, která spravuje obsah Vašich webových stránek, a nebo:

Ani v jednom případě nemusíte mít obavy, že by došlo k jakémukoli poškození kvality Vaší webové prezentace, a to z důvodu toho, že máme již dlouholeté zkušenosti zejména s tvorbou přístupných webových prezentací a samozřejmě jsme se schopni i smluvně zavázat o nevyhrazení citlivých či jakýchkoli jiných informací týkajících se Vaší firmy, či provozu Vašich webových stránek (hesla, přístupy atd...).

Ceny takovýchto zásahů však nejsou předem dané a záleží opět na náročnosti jednotlivých úkolů. Ovšem díky našim zkušenostem můžete počítat s maximální kvalitou

Nahoru

Zdarma Vám v tomto případě můžeme nabídnout zhodnocení kvality Vaší webové prezentace.

My netvoříme internetové stránky (pokud nás o to náš zákazník nepožádá), takže se nemusíte bát, že Vám budeme zasílat nabídky na tvorbu nových internetových stránek. Vaše stránky pouze prozkoumáme a sepíšeme nejhlavnější závady či chyby týkající se kvality Vašich internetových stránek. Ale ani chválou nešetříme (pokud je co chválit). Však i tyto náměty mohou později posloužit firmě, starající se o Vaši prezentaci na internetu, jako pomoc při jejím zkvalitňování.

Nahoru

O co nám vlastně jde?

Vytvořit si v oboru překladatelství klientelu zákazníků, kteří s námi budou rádi dlouhodobě spolupracovat a budou nás považovat za kvalitního dodavatele překladů a za odborníky v tom, co děláme, protože jak jsme se již zmínili v úvodu, děláme to hlavou a také srdcem a je krásné vědět, že Vy, jako zákazník, jste spokojen s tím, jakou práci jsme pro Vás odvedli.

Nahoru

Kontaktní informace

Překladatelství euWeb.cz
Tomáš Březina, DiS.
Sladkovského 1882
530 02 Pardubice
IČO: 735 96 931

Kontaktní osoba
Tomáš Březina, DiS.
tel.: 724 955 281
email: tbrezina@mcaris.net

Nahoru